Yangın İhbar Sistemleri

Yangın alarm ve sensör sistemleri ile yapılarınızı yangınlara karşı koruyabilirsiniz. Yangınlar başlangıç aşamasındayken yangını tespit eden dedektörler kurulu olduğu yerdeki sistemi uyarak gerekli acil yardım birimlerine haber vermektedir. Öte yandan yangın söndürme sistemini devreye sokarak acil yardım birimleri gelene kadar sizlere ve acil yardım personeline zaman kazandırmaktadır.

Yangın ihbar sistemlerinin işletmeniz için önemi oldukça büyüktür. Olası bir yangının size, çalışanlarınıza, işletmenize vereceği zararları düşündüğünüzde yangın başlangıcında haberdar olup müdahale edilmesi ile büyük maddi ve manevi kayıpların önüne geçilebilmektedir.

Yangın ihbar sistemleri, yürürlükte olan yangından korunma yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Yapılarınız da keşif yapılarak gerekli tüm ekipmanlar hakkında detaylı inceleme yapılır ve sizlere en sağlıklı yangın ihbar sistemi hakkında bilgi aktarılır.

Ovasan Teknik Mühendislik olarak teknik kadromuzla ihtiyacınız olan yangın algılama sisteminin anahtar teslim projelendirme montaj hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.