Hakkımızda

OVASAN Teknik Mühendislik 2009’dan bu yana hızlı gelişimi ile dikkat çekerek mühendislik hizmetinde büyük aşamalar kat etmiştir.

OVASAN Teknik Mühendislik geçmişi itibariyle de birçok projenin içerisinde bulunmuş ve tamamladığı projelerden müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden birçok müşterisiyle uzun yıllar çalışma fırsatı bulabilmektedir. Fabrika – taahhütü, AG (Alçak Gerilim ) ve YG (Yüksek Gerilim) plan-proje ve taahhüt işlemleri, Kompanzasyon, Güç, dağıtım ve kumanda pano sistemleri, Müşteri danışmanlık ve işletme sorumluluğu hizmeti, İş güvenliği ve yönetmeliklere bağlı mühendislik ölçüm ve raporlandırma hizmeti, Arıza ve servis bakım hizmetleri olmak üzere müşterilerin taleplerine birçok konuda karşılık verebilmektedir.

Temel İlkelerimiz

  • Taahhütlerimizi belirlenen özelliklerde ve zamanda yerine getirmek,
  • Çalışmalarımızda sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmenin yanı sıra, her zaman olumlu ve yapıcı bir anlayış içinde olmak,
  • Çalışmalarımızda çevreye saygılı, doğayı koruyan bir anlayışa sahip olmak,
  • İş etiği ve mühendislik hizmetlerindeki mükemmeliyetçilik anlayışından hiçbir zaman ödün vermemek,
  • Yenilikçi bir anlayışa sahip olmak, son teknoloji ürünlere yer vermek,
  • Rekabetteki üstünlüğümüzü, oluşturduğumuz yeniliklere, teknik çalışmalardaki titizliğe dayandırmak, mühendislik hizmetlerimizi iyi bir ekip ruhu içinde gerçekleştirmek.
0
Dalda Hizmet
0
Tamamlanan Proje
0
Toplam Uygulama M2 Alanı
0
Toplam KW Güç

Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Tüm detaylar için hemen harekete geçin